thank you page

Dziękuję za zapisanie się na newsletter! Od dzisiaj razem będziemy uwalniać endorfiny.

Prowadzenie zdrowego stylu życia to naprawdę nic skomplikowanego. Najważniejsze jest zacząć. Zacząć od tego, co wydaje się najłatwiejsze, najprzyjemniejsze i najbardziej wykonalne. Zmiana trybu życia to trochę jak wchodzenie na szczyt. Wiadomo, że nie robi się tego z dnia na dzień. Nikt nie mówi: „Jutro wejdę na Mount Blanc”, po czym następnego dnia zdobywa górę. Wszystko zaczyna się od stopniowych przygotowań, zarówno ciała, jak i głowy. Krok po kroku, podjęcie decyzji zamienia się w zdobycie szczytu.

Co do kroków, czasami ten pierwszy krok jest najtrudniejszy. Zmobilizować się, żeby zacząć – uff, już od samego myślenia robi się ciężko, więc może by to tak odłożyć do jutra? Czasami jest też tak, że pierwsze kroki przychodzą z łatwością, dopiero ten trzeci może się wydawać niemożliwy do zrobienia. Pamiętaj, że to jest w porządku. Może być ciężko, może Ci się nie chcieć, to normalne. Zdradzę Ci sekret – każdy z nas tak ma. Jest jednak jedna ważna rzecz, którą trzeba wtedy zrobić – kontynuować, nie poddawać się. Kryzys na pewno przyjdzie. Można się z nim wtedy przywitać, napić herbaty i dalej realizować swoje postanowienia. Trzeba być gotowym na wszystko. Hej, w końcu to przygoda!

Przez najbliższe 7 dni otrzymasz ode mnie kolejne lekcje kursu. 7 propozycji, 7 prostych kroków do zdrowego stylu życia.  Do Ciebie należy decyzja od czego zaczniesz podróż do krainy endorfinami płynącej. Moje propozycje potraktuj jako źródło inspiracji i motywacji.

W każdej lekcji znajdziesz kilka porad, ale nie znaczy to, że masz się stosować do wszystkich. To Ty znasz siebie najlepiej i najlepiej wiesz, co będzie Ci służyć.

Od dzisiaj jesteś także subskrybentem mojego newslettera. Obiecuję, że nie będzie żadnego spamu, ani przynudzania. Będzie za to dużo inspiracji, motywacji, konkretnych narzędzi. Same przyjemności!

W razie jakichkolwiek pytań możesz się ze mną skontaktować pod mailem: kontakt@fiolkaendorfin.pl